Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje
Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje
Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje
Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje
Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje
Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje
White's Pet Supplies and Fashion

Dekorime prej druri për llampën LED për Krishtlindje

Regular price $16.96

Informacioni i produktit:

Materiali: Dru

Madhësia e produktit: 45 * 5 * 31 cm


Karakteristikat:
Shtoni ambient në festën tuaj të Krishtlindjeve me kabinën e desktopit me drita LED për ndjesi festive.
Ornamentet e Krishtlindjeve janë dekorime të shkëlqyera dhe format delikate të mini shtëpive dhe dritat e urës janë shumë artistike.
Madhësia kompakte dhe dizajni i lehtë kursejnë hapësirë ​​dhe përshtaten në çdo vend të ngushtë.
Dekori elegant dhe i bukur krijon një atmosferë të ngrohtë dhe të lumtur. Dekorime të shkëlqyera për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, zyrën, festën gjatë festave të fundvitit.
Dekorimi i skenës së Krishtlindjes është gjithashtu dhurata më e mirë për miqtë, të afërmit, kolegët, anëtarët e familjes etj. Me një aksesor kaq argëtues, festa juaj e festës do të jetë e jashtëzakonshme.


Lista e paketimit:

Zbukurime llambash prej druri LED*1