Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela
White's Fashion And Christmas

Trupi i ngushtë Yoga Veshje femrash rastësore e zbrazët pa tegela

Regular price $30.00

Informacioni i produktit:
Emri i pëlhurës: Qumësht Silk
Ngjyra: e zezë, gri, blu, kafe e hapur, të gjitha produktet kanë jastëk gjoksi.
Elastike: elastike mesatare
Gjatësia e pantallonave: pantallona
Përbërja kryesore e pëlhurës: Poliestër (fibër poliestër)
Lloji i belit: Mesi i belit
Madhësia: XS, S, M, L, XL
Lloji i stilit: udhëtimi me temperament

Madhësia:
madhësia (cm) bust beli hip gjatësia
XS 66-70 54-58 77-81 141
S 70-74 58-62 81-85 142
M 74-78 62-66 85-89 143
L 78-82 66-70 89-93 144
XL 82-86 70-74 93-97 145Shënim: 1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale. 2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit. 3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.
Lista e paketimit:
Jumpsuit * 1
Imazhi i produktit: