Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox
White's Pet Supplies and Fashion

Rrip dore për Burra, byzylyk me bukuri Biblike prej çeliku inox

Regular price $7.76
Specifikat e artikullit
 • Emri i markës: Meaeguet
 • Lloji i artikullit: Byzylykë
 • E bukura ose moda: Moda
 • Numri i modelit: BR-517/519/520MG
 • Lloji i byzylykëve: Byzylykë sharmi
 • Stili: Fetare
 • Lloji i metaleve: Çelik inox
 • Lloji i cilësimit: Asnje
 • Lloji i zinxhirit: Zinxhiri i litarit
 • Lloji fetar: i krishterë
 • Forma\modeli: Rrumbullakët
 • Përputhshmëria: Të gjitha të përputhshme
 • Lloji i kapëses: Ndrysho kapëse
 • is_customized: po
 • Materiali: Metal
 • Gjinia: Burra
 • Funksioni: Dekorimi
 • Dërgesa: Zakonisht duhen 24-48 sekonda për të dërguar
 • PËRSHKRIM
  Byzylyk i rregullueshëm i orës me rrip dore Meaeguet byzylyk kryq prej çeliku të pandryshkshëm Bizhuteri të krishterë
  1. Materiali: çelik inox 316l., shumë rezistent ndaj ndryshkut, korrozionit dhe njollosjes.
  2. Lustrim manual artificial, detaji vendos cilësinë.
  3.Përmasat Gjerësia 12mm, Gjatësia 17.5-22cm