Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
Triko Poliester Per Meshkuj
White's Pet Supplies and Fashion

Triko Poliester Per Meshkuj

Regular price $27.80

Informacioni i produktit:
Trashësia: trashje
Emri i pëlhurës: Asnjë
Ngjyra: kafe, gri, e zezë, bojë qielli, kajsi
Personat e aplikueshëm: Adoleshentët
Përbërja kryesore e pëlhurës: Fibra poliester (poliester)
I përshtatshëm për personat: adoleshentë
Madhësia: M,L,XL,2XL,3XL
Versioni: Lirshëm
Gjinia e aplikueshme: Mashkull
Grupmosha e aplikueshme: Të rritur
Gjatësia e mëngës: mëngë të gjata
Stili: triko
Stili: Sport

Madhësia:

Njësia: cm

Shënim: 1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale. 2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit. 3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.
Lista e paketimit:
Triko me thurje poliestër*1
Imazhi i produktit: