Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra
White's Fashion And Christmas

Triko pulovër Krishtlindjesh Jacquard për burra dhe gra

Regular price $35.10

Informacioni i produktit:

Materiali: Pambuk
Stili: Modë e thjeshtë
Karakteristikat: Jacquard
Ngjyra: E zezë, Portokalli


Informacioni i madhësisë:

Madhësia / CM Gjatësia
Busti Sup Mëngë
S 66 116 58 51
M 67 120 60 52
L 68 124 62 53
XL 69 128 63 54
2XL 70 130 64 55


Shënim:
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.
2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.
3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.

Lista e paketimit:

Triko*1


Imazhi i produktit: