Triko për meshkuj me thurje jacquard Krishtlindjesh me mëngë të gjata
Triko për meshkuj me thurje jacquard Krishtlindjesh me mëngë të gjata
Triko për meshkuj me thurje jacquard Krishtlindjesh me mëngë të gjata
Triko për meshkuj me thurje jacquard Krishtlindjesh me mëngë të gjata
Triko për meshkuj me thurje jacquard Krishtlindjesh me mëngë të gjata
White's Pet Supplies and Fashion

Triko për meshkuj me thurje jacquard Krishtlindjesh me mëngë të gjata

Regular price $31.54

Informacioni i produktit:
Stili: pulovër
Versioni: cilindër i drejtë
Lloji i jakës: V-jakë
Gjatësia e mëngës: mëngë të gjata
Trashësia: trashje
Stili: modë në rrugë
Detajet e stilit: jacquard
Përbërja kryesore e pëlhurës: poliestër
Skenari i zbatueshëm: koha e lirë
Sezoni i përshtatshëm: dimër
Grupi i aplikueshëm: të rinjtë
Procesi: jacquard
Ngjyra: e kuqe, jeshile, gri

Informacioni i madhësisë:
Madhësia: M, L, XL, XXL, XXXLShënim:
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.
2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.
3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.


Lista e paketimit:

Triko * 1 copë