Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi
White's Pet Supplies and Fashion

Fund i madh i varur me dantella me jastëk gjoksi

Regular price $17.30

Informacioni i produktit:

Emri i pëlhurës: Imitim mëndafshi
Stili: Sling
Ngjyrat: rozë, e bardhë, e zezë, gri, e kuqe xinxife
Madhësia: M, L, XL


Informacioni i madhësisë:
Madhësia: M/L/XL

(CM) Gjatësia bust
M 72 80-92
L 74 84-96
XL 76 88-100


Shënim:
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.
2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.
3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.


Lista e paketimit:

Fund*1

Imazhi i produktit:

Imazhi i plotë: