Triko të thurura për burra për shtypje triko pa mëngë
Triko të thurura për burra për shtypje triko pa mëngë
Triko të thurura për burra për shtypje triko pa mëngë
Triko të thurura për burra për shtypje triko pa mëngë
Triko të thurura për burra për shtypje triko pa mëngë
White's Pet Supplies and Fashion

Triko të thurura për burra për shtypje triko pa mëngë

Regular price $33.72

Informacioni i produktit:

Stili: Vintage
Lloji i botimit: Lirshëm
Stili: Mbrojtja
Lloji i jakës: V-jakë
Sezoni i përshtatshëm: pranverë dhe vjeshtë
Përbërja kryesore e pëlhurës: pambuk
Skena e aplikueshme: Koha e lirë
Procesi: Printim/Ngjyrosje
Ngjyra: e zezë, kafe


Informacioni i madhësisë:
Madhësia: M, L, XL


Shënim:
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.
2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.
3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.


Lista e paketimit:

pulovër pambuku për meshkuj*1