Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
Burra me triko gradient
White's Fashion And Christmas

Burra me triko gradient

Regular price $27.06

Stili: Mbrojtja
Lloji i botimit: tip i përshtatshëm
Lloji i jakës: qafë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës: mëngë të gjata
Trashësia e fijeve: lesh i zakonshëm
Trashësia: më e trashë
Gjatësia e veshjeve: modele të zakonshme (50cm<gjatësia e veshjeve≤65cm)
Detajet e stilit: fund me brinjë
I përshtatshëm për turmën: të rinjtë
Lloji i leshit: i përzier
Përmbajtja bruto: 30%~35%
Përbërësit e tjerë të pëlhurës: pambuk
Skena e aplikueshme: koha e lirë
Sezoni i përshtatshëm: pranverë dhe vjeshtë
Personat e aplikueshëm: rinia
Procesi: trajtim pa hekur

madhësia bust Sup Gjatësia Mëngë
M 92 39 63 59
L 96 40 65 60
XL 100 41 66 61
XXL 104 42 68 62
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.

2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.

3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.