Triko për burra të lirshëm me mëngë të gjata me kapuç
Triko për burra të lirshëm me mëngë të gjata me kapuç
Triko për burra të lirshëm me mëngë të gjata me kapuç
Triko për burra të lirshëm me mëngë të gjata me kapuç
Triko për burra të lirshëm me mëngë të gjata me kapuç
White's Fashion And Christmas

Triko për burra të lirshëm me mëngë të gjata me kapuç

Regular price $31.50

Informacioni i produktit:

Kategoria e furnizimit: Spot
Stili: Korean
Stili: Mbrojtja
Lloji i jakës: pa jakë
Forma e qafës: qafë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës: mëngë të gjata
Trashësia: e përgjithshme
Gama e gabimeve: 1
Sezoni i përshtatshëm: pranverë dhe vjeshtë
Përbërja kryesore e pëlhurës: fibër poliester (poliester)
Përmbajtja e përbërësit kryesor të pëlhurës: 95 (%)
Emri i pëlhurës: fibër poliester
Skena e aplikueshme: Koha e lirë
Modeli: Modeli
Detajet e stilit: printim
Lloji i botimit: Lirshëm
Procesi: trajtim pa hekur
Stili i xhepit të veshjes: ruaj xhepin
Ngjyra: e zezë 636, e bardhë 636, blu 636, e kuqe 636,
I përshtatshëm për turmën: të rinjtë


Informacioni i madhësisë:
Madhësia: M, L, XL, XXL, XXXL

Madhësia/cm Gjatësia Busti Sup Mëngë Gjatësia e pantallonave Bel Ijet
M 60 108 51.2 54.5 93 68 112
L 70 112 52.4 55.5 95 71 116
XL 72 116 53.6 56.5 97 74 120
2XL 74 120 54.8 57.5 99 77 124
3XL 76 124 56 58.5 101 80 128


Shënim:
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.
2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.
3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.

Lista e paketimit:

Triko me kapuç*1


Imazhi i produktit: