Triko për meshkuj me thurje me kontrast me ngjyrë
Triko për meshkuj me thurje me kontrast me ngjyrë
Triko për meshkuj me thurje me kontrast me ngjyrë
Triko për meshkuj me thurje me kontrast me ngjyrë
Triko për meshkuj me thurje me kontrast me ngjyrë
White's Fashion And Christmas

Triko për meshkuj me thurje me kontrast me ngjyrë

Regular price $20.86

Informacioni i produktit:

Funksioni i materialit: lahet në makinë
Stili: Pulovër
Versioni: Lloji i lirshëm
Lloji i qafës: Qafë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
Trashësia: normale
Stili: Mashtrues
Emri i pëlhurës: përzierje pambuku
Përbërja kryesore e pëlhurës: fibër poliester (poliester)
Përmbajtja kryesore e pëlhurës: 65 (%)
Skenari i zbatueshëm: i rastësishëm
I përshtatshëm për: adoleshentë
Ngjyra: Blu B041, Kajsi B041


Informacioni i madhësisë:
Madhësia: S/M/L/XL/XXL/3XL


Shënim:
1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.
2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.
3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.

Lista e paketimit:

Triko*1