Triko me flokë bore për Krishtlindje
Triko me flokë bore për Krishtlindje
Triko me flokë bore për Krishtlindje
Triko me flokë bore për Krishtlindje
Triko me flokë bore për Krishtlindje
White's Fashion And Christmas

Triko me flokë bore për Krishtlindje

Regular price $21.14

Teknologjia e pëlhurës: prerje, trajtim i butë
Trashësia e fijeve: lesh i trashë
Trashësia: Qeth
Gjatësia e mëngës: mëngë të gjata
Stili i mbylljes: pulovër
Modeli: Film vizatimor
Elementet: e lezetshme, në modë
Nëse fijet e flokëve/të mbetura janë prerë: Pjesa e dukshme është shkurtuar
Emri i pëlhurës: fibra kimike e përzier
Përbërja kryesore e pëlhurës: viskozë
Niveli i sigurisë: Klasa B
Lloji i jakës: qafë e rrumbullakët

Rroba veshjesh: gardh
Xhupa për fëmijë: triko për fëmijë plus lesh kashmiri
Xhupa për djem: Xhupa për vajza


1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.

2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.

3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.