Personaliteti i alfabetit Djalli i Krishtlindjeve triko të lirshëm për burra
Personaliteti i alfabetit Djalli i Krishtlindjeve triko të lirshëm për burra
Personaliteti i alfabetit Djalli i Krishtlindjeve triko të lirshëm për burra
Personaliteti i alfabetit Djalli i Krishtlindjeve triko të lirshëm për burra
Personaliteti i alfabetit Djalli i Krishtlindjeve triko të lirshëm për burra
White's Fashion And Christmas

Personaliteti i alfabetit Djalli i Krishtlindjeve triko të lirshëm për burra

Regular price $144.00

Informacioni i produktit:
Ngjyra: ngjyra e figurës
Sezoni i aplikueshëm: vjeshtë
Gjatësia e mëngëve: Mëngë të gjata
E aplikueshme: meshkuj

Informacioni i madhësisë:
Madhësia: SML XL 2XL

Madhësia (cm) Gjatësia Busti Sup
S 72 130 64
M 74 134 65
L 76 138 66
XL 78 142 67
XXL 80 146 68


Shënim:

1. Madhësitë aziatike janë 1 deri në 2 madhësi më të vogla se njerëzit evropianë dhe amerikanë. Zgjidhni madhësinë më të madhe nëse madhësia juaj është midis dy madhësive. Ju lutemi lejoni dallimet 2-3 cm për shkak të matjes manuale.

2. Ju lutemi kontrolloni me kujdes grafikun e madhësisë përpara se të blini artikullin, nëse nuk dini si të zgjidhni madhësinë, ju lutemi kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit.

3. Siç e dini, kompjuterët e ndryshëm shfaqin ngjyra të ndryshme, ngjyra e artikullit aktual mund të ndryshojë pak nga imazhet e mëposhtme.


Lista e paketimit:
Top për meshkuj*1